KONFERENCJE SPOTKANIA BIZNESOWE • INTEGRACJA • KONFERENCJE • EVENTY

Hotel Grand Lubicz***** – Uzdrowisko Ustka to ekskluzywny kompleks wypoczynkowo-uzdrowiskowy, położony w Ustce, zaledwie kilkaset metrów od piaszczystych plaż Bałtyku. Doskonała lokalizacja sprawia, iż hotel jest idealnym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy eventów. Dzięki nowoczesnym salom konferencyjnym, wzbogaconym o atrakcyjną ofertę gastronomiczną oraz bogatą ofertą Centrum SPA i Medical, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Z przyjemnością i zaangażowaniem przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

Hotel Grand Lubicz***** to ponad 300 komfortowo wyposażonych pokoi, Restauracja a’la carte „Chapeau Bas” serwująca wyśmienite dania, Panorama Lounge Cafe, gdzie przy filiżance kawy można podziwiać malownicze widoki pobliskiej okolicy, Lobby Bar, Kręgielnia i Dyskoteka Black Pearl, nowoczesne Centrum SPA i Medical oraz dwupoziomowy Aquapark z basenem solankowym.

CENTRUM KONFERENCYJNE
więcej miejsca, więcej swobody

Organizacja konferencji to nasza specjalność. Nasza wiedza, doświadczenie i wykwalifikowany personel pozwalają nam na profesjonalną obsługę spotkań. Do Państwa dyspozycji oddajemy 8 nowoczesnych sal konferencyjnych, wyposażonych w projektory, flipcharty, systemy nagłośnienia, klimatyzację. Zróżnicowana powierzchnia naszych sal konferencyjnych umożliwia nam organizację dużej konferencji na 460 osób (ustawienie teatralne) jak i kameralnego spotkania dla 20 osób.

Nadmorskie krajobrazy oraz atrakcje oferowane przez nasz hotel: od spa, restauracji, po koncerty i imprezy tematyczne będą stanowiły ciekawe dopełnienie konferencji i szkoleń.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ?
Nasz dział sprzedaży stworzy indywidualną ofertę dopasowaną do oczekiwań i wymagań klienta!

 • SALA KONFERENCYJNA – GRAND ROYAL
  to największa sala konferencyjna Hotelu Grand Lubicz***** przeznaczona maksymalnie dla 460 osób. Jej neutralne, przestronne wnętrze idealnie nadaje się zarówno na organizację konferencji jak i bankietów / eventów. Uzupełnieniem eleganckiego i ciepłego wnętrza jest oświetlenie led, dzięki któremu sufit może zmieniać kolor.
 • SALE KONFERENCYJE – ROYAL TRINITY B + C + D
  to trzy mieszczące się na pierwszym piętrze niezależne sale konferencyjne, przeznaczone na kameralne spotkania biznesowe, szkolenia. Niewątpliwym atutem jest możliwość połączenia sal w jedną, o łącznej powierzchni 245 m². Istnieje również możliwość połączenia wszystkich sal z salą Grand Royal.
 • SALA KONFERENCYJA – IMPERIAL
  Jest to jedyna sala z dostępem do światła dziennego. Jej przestronne wnętrze doskonale sprawdza się podczas konferencji, spotkań biznesowych jaki i bankietów. Dodatkowym atutem sali IMPERIAL jest bezpośrednie wyjście na taras.
 • SALE KONFERENCYJNE – TRIADA F + G + H
  znajdujące się na czwartym piętrze trzy sale konferencyjne, które podzielone nadają się do organizacji warsztatów, szkoleń czy kameralnych spotkań biznesowych. Istnieje również możliwość połączenia sal w jedną o łącznej powierzchni 150 m².

Pobierz katalog w formacie PDF >>>